|
|
0031-20 8083195
|
|
Land
Please select your
delivery country
We're sorry, but your shipping address does not appear to be in a country we deliver to. Please select another delivery country from the following menu.
  
International Customers: We ship within the European Union

FAQ - vaak gestelde vragen


Kies hier een product uit, om de meest voorkomende vragen en de bijbehorende antwoorden te lezen.

FAQ gesorteerd naar producten
FAQ gesorteerd naar onderwerp
  1. Waar vind ik een gebruiksaanwijzing van Raumfeld?
  2. Wat is een actieve luidspreker, wat is een passieve?
  3. Welke luidspreker is links, welke is rechts?
  4. Mijn luidsprekers komen niet onder ‘Line In’ op de controller tevoorschijn.
  5. Kan men voor grotere ruimtes meerdere Speaker-paren combineren?
  6. Kan ik de Raumfeld luidsprekers ook als normaal gangbare actieve luidsprekers gebruiken?
  7. Kan ik de Raumfeld Speakers meteen als UPnP-rendering gebruiken?
  8. Heeft u meer vragen?
  1. Waar vind ik een gebruiksaanwijzing van Raumfeld?
    Lees in de online gebruiksaanwijzing van Raumfeld meer over het Raumfeld systeem!
    Deze gebruiksaanwijzing is in het Duits en in het Engels beschikbaar.
    Duits: http://raumfeld.com/service/online-handbuch/
    Engels: http://en.raumfeld.com/nc/service/online-manual/
  2. Wat is een actieve luidspreker, wat is een passieve?
    Als actieve luidsprekers bedoelen wij de luidsprekers waarin de versterkers voor het luidspreker-paar zijn ondergebracht (Master). Hier bevinden zich ook de stroomaansluiting en de WLAN-antenne. De passieve luidspreker (Slave) wordt aan de actieve luidspreker aangesloten.
     
  3. Welke luidspreker is links, welke is rechts?
    Je kunt bij de inrichting zelf bepalen welke luidspreker je met het linker en welke met het rechter stereosignaal wilt voeden.
  4. Mijn luidsprekers komen niet onder ‘Line In’ op de controller tevoorschijn.
    Pas wanneer je bereidt bent een analoog audiosignaal in andere ruimtes over te dragen worden Raumfeld Speakers en Connectors op de Controller onder de toepassing Line In weergegeven. Aan volgende voorwaarden moet dan worden voldaan:
    De luidsprekers moet ingericht zijn en met het Raumfeld systeem zijn verbonden (beide LED’s branden).
    De luidsprekers wordt in de ‘streaming’-modus aangestuurd.
  5. Kan men voor grotere ruimtes meerdere Speaker-paren combineren?
    Omdat Raumfeld apparaten onder elkaar een perfecte synchronisatie hebben (minder dan 5 milliseconde verschuiving), kun je probleemloos meerdere Raumfeld Speakers in een ruimte opstellen. Er is geen echo of galm te horen. Via de instellingen kun je de apparaten aan een enkele kamer toekennen, zodat de muziekkeuze en volume makkelijk zijn te controleren.
  6. Kan ik de Raumfeld luidsprekers ook als normaal gangbare actieve luidsprekers gebruiken?
    Raumfeld Speakers zijn ook zonder verbinding met een Raumfeld-systeem aan te sturen. Sluit simpelweg de audiobron (bijv. tv, cd-speler, MP3-speler) aan de cinch-ingang van de luidspreker aan. Nu gebruik je de luidsprekers als twee normale actieve analoge luidsprekers.
    Natuurlijk zijn de luidsprekers ook als normale actieve luidsprekers te gebruiken wanneer ze met het Raumfeld-systeem zijn verbonden (beide LED's branden). Hiervoor moet de ‘Line In’-modus echter op ‘directe weergave’ zijn ingesteld.
  7. Kan ik de Raumfeld Speakers meteen als UPnP-rendering gebruiken?
    Om ervoor te zorgen dat Raumfeld Speakers en Connectors via UPnP (bijv. met de Windows Media Player) kunnen worden aangestuurd, moet je eerst met de Raumfeld Controller in het netwerk zijn verbonden. De Speakers en Connectors waarbij de Raumfeld Controller niet voor de aansturing in een UpnP-netwerk moet worden ingericht, is momenteel in de planning.
  8. Heeft u meer vragen?
    Kijk dan eens in het online handboek.